Socio-culturele verenigingen

MARKANT RUMBEKE: Leentje De Boe. M: markantrumbeke@gmail.com

FEMMA RUMBEKE Lieselotte Casteleyn M: femmarumbeke@gmail.com Tevens: verantwoordelijke kleuterbeweging gezinsbond en ondervoorzitter ouderraad De Verrekijker.

FEMMA BEITEM Christa Mestdagh - M: christa.mestdagh@femma.be Barbara Kindt T: 051 24 98 17 - M: barbara.kindt@telenet.be

Pastoraal verantwoordelijke voor de Landelijke Gilde: Marc Debussche M: marc.debussche@skynet.be

FERM Zilverberg Antoinette Verfaillie - Meensesteenweg 474 - 8800 Rumbeke T: 051 20 47 55 - M: averfaillie@skynet.be

KVLV Zilverberg: Annick Talpe - Zilverbergstraat 39 - 8890 Moorslede - voorzitter T: 051 77 80 14 - M: patrick.vandecandelaere@telenet.be Micheline Santy - Wezestraat 6 - 8800 Roeselare - ledenverantwoordelijke Claudine Demeulemeester - Meensesteenweg 421 - 8800 Roeselare M: sparexpress.zilverberg@telenet.be - mailverantwoordelijke Ann Deloof - Meensesteenweg 517 - 8800 Roeselare - secretaris

CHIRO Zilverberg: Tim Phlypo - Piljoenstraat 6 - 8800 Roeselare T: 0472 66 17 31 - M: siska_claerbout@hotmail.com

OUDERCOMITE ZILVERBERGSCHOOL: Jan Gaudissabois T: 0499 98 96 39 - M: jan.gaudissabois@gmail.com

ZILVERLINK: Jean-Pierre Vyncke T: 051 20 91 21 - M: jean-pierre.vyncke@telenet.be

FEMMA ZILVERBERG Christa Mestdagh - St.Jorisstraat 1 - 8800 Roeselare T: 0472 57 36 43 - M: christa.mestdagh@femma.be

ADEMTOCHT: Jef Proot - Zilvermolenstraat 31 - 8800 Rumbeke T: 051 20 60 73 - M: proot.jozef@skynet.be

Filiep Billiet - Jozef Lievensstraat 6 - 8800 Roeselare T: 051 24 81 47 - 0498 30 41 02 - M: filiep.billiet@gmail.com

SAMANA RUMBEKE- OEKENE: Marie-Claude Aerbeydt - A.Angelisstraat 38- 8800 Rumbeke - secretaris T: 051 20 59 13 - M: marie-claude-aerbeydt@hotmail.com

CHIRO RUMBEKE (CHIRUMBERO): Verantwoordelijken: Emma Vanhuyse en Nina Van Coillie contact via: http://www.chirumbero.be